begum bqm_54
 
GECE GÖNDERİ SERVİSİ

Gelişen teknoloji ve iş sektörü ile birlikte, firmalar çalışma saatlerini geç vakitlere kadar taşımak zorunda kalmış, buda alıcısına ulaşması gereken bilgi ve dokümanların, kurye hizmet saatlerinin dışında kalmasına sebep olmuştur. İşte bu tür beklentilerden yola çıkarak İstanbul Gece Kuryesi hizmetini devreye sokan ve müşterilerinin gönderi teslimat ihtiyaçlarını aralıksız sağlayan kuruluşumuz, mesai saatinin bitiminden sonra başlattığı 7/24 Gece Kurye servisleri ile aralıksız iletişim kurabilmenin kapılarını aralamıştır. Bu seçenekleri genellikle motorlu ekipleri ile gerçekleştiren, büyük ebatlı ve ağır paket emtialarıda arabalı servislerini devreye koyan firmamız, işinde sınır tanımamakta her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. 


Çalışma saatlerinin dışında verilen bir hizmet olduğu için elbette ki personeller ve araçlar için ekstradan bir sistem oluşturulmakta, bunun içinde Gece Kuryesi Fiyatları konusunda bir artış söz konusu olmaktadır.  Fakat yılların deneyimi ve oturmuş hizmet potansiyeli ile yine de müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara alma ayrıcalığı tanıyan firmamız özellikle kurye aboneliği bulunan müşterilerine son derece cazip koşullar sunmaktadır. Yine Aboneli müşterileri için verdiği ve öncelikli olduğu bu hizmetler seçeneğinde müsait ekiplerin bulunması durumunda diğer tüm müşterilerimize aynı imkanları gece gündüz sağlamaktadır.


Acil İlaç Kurye ihtiyacının hasıl olması durumunda da ivedilikle çağrı adreslerine yönlendirilen motorlu ekiplerimiz, iş hayatında önemli ulaşım problemini çözdüğü gibi, sağlığın önemli olduğu durumlarda da en kısa sürede istenilen adresten alınıp yine dilenen mevkide teslimatı gerçekleştirmektedir.

  
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim