begum bqm_54
 
EKSPRES GÖNDERİ SERVİSİ

İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veren, geniş servis ağı ve güçlü donanımları ile 7/24 Express Kurye seçenekleri ile müşterilerinin beklentilerini ve taleplerini karşılayan şirketimiz, onlar için en verimli ve kaliteli etütleri oluşturabilmek için çalışmakta, sistemlerini ve donanımlarını da bu doğrultuda akdetmektedir. İstanbul Express Kurye hizmetleri ile göndericiden alıcıya acil olarak ulaşması gereken evrak, ordino, konşimento gibi iletileri, mesafe aralığına göre 45 ile 90 dakika içerisinde dağıtımını sağlayan firmamız, güvenli ve hasarsız bir şekilde gönderilerinizin teslimatlarını gerçekleştirmektedir. 

Hızlı Kurye yada Acil Kurye başlıkları altında yapılan gönderi başvurularına dağıtım önceliği veren ve ulaşım için motorlu ve arabalı ekiplerini kullanan firmamız, beklenen zaman dilimi içerisinde teslimatları başarı ile gerçekleştirmektedir. Her biri işinde uzman ve kendi alanında deneyimli personel ekipleri ile en başarılı ve seçkin çalışmalara imzasını atan şirketimiz, görev bilinci ve sorumluluğu ile de bütün iletileri kayıt altına alarak, müşterilerini dağıtım ile ilgili haberdar olmalarını sağlamakta, onların güven ve memnuniyetlerini kazanmak için uğraşmaktadır. 

İstanbul Ekspres Kurye Fiyatları ile de alanının en ekonomik hizmetlerini veren firmaları arasında yer alan, ücret belirlemesini de gidilecek olan mesafenin uzaklığına göre ayarlayan kuruluşumuz, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmakta, hizmet devamlılığını sağlayabilmek için bütün koşullarını zorlamaktadır.
 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim