begum bqm_54
 
ARABALI GÖNDERİ SERVİSİ


Aynı gün içinde gönderi sahibinden alıcısına ulaşması gereken, dosya, belge ve doküman gibi konşimentoları, motorlu ya da arabaı kurye servisi ile İstanbul’un her semtine Arabalı Kurye Servisi ile ulaştırabilme olanağı sağlayan firmamız, ebat, hacim ya da adet farkı gözetmeksizin hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmenin gururunu yaşamaktadır. İmzalı adresli, imzasız adresli, imzasız adressiz gibi her türlü gönderi çeşidini: standart, ekspres, arabalı, ya da gece kuryesi hizmetleri ile talep edilme doğrultusunda istenilen zamanda dağıtımını sağlayan şirketimiz, kaza ve hasar olaylarını en aza indirgemiş deneyimli ve profesyonel ekipmanları ile bu çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Sağlıklı bir ulaştırma sağlayabilmek için gönderilecek olan iletileri operasyon merkezinde kayıt altına alıp, ambalajlamasını yaptıktan sonra dağıtıma hazırlayan firmamız, teslimatla ilgili bilgileri de müşterilerinin mail adreslerine malumat olarak yollamakta, gönderilerinin yerine ulaştığından emin olmalarını sağlamaktadır. Sektöre adım attığı ilk günden itibaren İstanbu Şehiriçi Kurye hizmetleri başta olmak üzere alanının en kaliteli ve profesyonel kurye hizmetini verebilmek için çaba serf eden şirketimiz, bugün müşterilerine en güvenilir ve hızlı etütler sunan, tecrübeli ve başarılı şirket profili ile cevap vermektedir. 

Ekonomik fiyat anlayışı, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile her beklentiyi karşılayan ve her sektörün ihtiyacına hitap eden çözümler sunan kuruluşumuz, prensiplerinden ve değerlerinden ödün vermeden hizmetlerini en doğru ve dürüst şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Şehiriçi Kurye Fiyatları ve abonelik seçenekleri için bizi mutlaka arayın.
 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim