begum bqm_54
 
Zeytinburnu Kurye

Geniş hizmet ağı, modern donanımları ve işinde uzman onlarca çalışanı ile alanının en kapsamlı kurye hizmetlerini yürüten firmamız başta Zeytinburnu Kurye olmak üzere İstanbul’un tamamında varlık göstermektedir. Çok fazla hizmet seçeneği bulunan ve her şahıs yada firmanın gönderi sorunlarına özel çözümler üreten kuruluşumuz 7/24 Ekspres Kurye hizmetleri ile hem kesintisiz hem de zaman mevhumu olmayan teslimatlar gerçekleştirmektedir.

İşinde profesyonel ve hizmet içi eğitime tabi tutulmuş belge sahibi elemanlarımız ile Moto Kurye, Zeytinburnu Arabalı Kurye ve Yaya Kurye hizmetleri veren, gün içi yada ertesi gün seçeneklerinde mümkün olan en kısa sürede teslimat sağlanmasına karşın acil talebinde bu süreyi mesafeye göre yarım saate kadar düşüren kuruluşumuz, kimi zaman hayati önem taşıyan İlaç Kurye seçeneklerinde de alanının en hızlı hizmetini gerçekleştirmektedir.

Çağrı merkezi ile haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati görev başında olan, telefon yada internet üzerinden yapılan başvuruları kısa sürede dikkate alarak motorlu mobil ekipleri adresinize yönlendiren firmamız, hızı ve kalitesi ile olduğu kadar cazip fiyatları ile de büyük fark yaratmaktadır. Üstelik sahip olduğu hizmet takip donanımından gönderinizin akıbetini dakika, dakika izleyerek sonuçtan emin oluyorsunuz.

 
İstanbul Zeytinburnu ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Beştelsiz Kurye, Çırpıcı Kurye, Deniz Abdal Kurye, Gökalp Kurye, Hatboyu Kurye, Kazlıçeşme Kurye, Maltepe Kurye, Merkez Kurye, Merkez Efendi Kurye, Nuripaşa Kurye, Seyitnizam Kurye, Sümer Kurye, Telsiz Kurye, Topçular Kurye, Veliefendi Kurye, Yeni Doğan Kurye, Yeşiltepe Kurye, Olivium Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim