begum bqm_54
 
Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye Hizmetleri başta olmak üzere tüm İstanbul genelinde faaliyet gösteren ve birbirinden üstün özelliklere sahip hizmet seçenekleri ile gönderi sorunlarınıza çözüm üreten kuruluşumuz, yılların tecrübesi ve gerçekleştirdiği birbirinden başarılı işlerle alanının marka olmuş isimlerinden bir tanesidir.  Ümraniye Ekspres Kurye seçeneği ile çok acil olan evrak ve dokümantasyonlarınızı en geç iki saat içerisinde adrese teslim sağlarken, daha büyük ebatlardaki gönderiler için kullanılan Arabalı Kurye, gün içi yada ertesi gün seçenekleri ile emrinize sunulmaktadır. Broşür, davetiye, banka ekstresi, ilan ve faturalar için ise en ideal olanı hiç şüphesiz yaya kurye ekiplerimizdir.

Firmamız bünyesinde bulunan ve hizmet içi eğitimi almış olan Motorlu Kurye elemanları ile güvenebileceğiniz ve hiç çekinmeden emanet edebileceğiniz evrak ve zarflarınızı da aynı gün hatta saatler içerisinde adrese teslim eden firmamız, kurduğu gönderi takip merkezi ile de evraklarınızın yada paketlerinizin takibini internet üzerinden yapabilmenize imkan tanımaktadır. Toplu dağıtımlar için de bir çalışma ekibi olan, hem aboneli hem de abonesiz müşterilerine hizmet veren firmamız 7/24 Acil Kurye seçeneği ile de saat kaç olursa olsun gönderilerinizi yerine ulaştırmaktadır.

 
İstanbul Ümraniye ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Alemdağ Kurye, Alemdar Kurye, Aqua City Kurye, Aqua Manors Kurye, Aşağı Dudullu Kurye, Atakent Kurye, Atatürk Kurye, Çakmak Kurye, Çekmeköy Kurye, Dudullu Kurye, Ekşioğlu Beşyıldız Kurye, Esenşehir Kurye, Hekimbaşı Kurye, Ihlamurkuyu Kurye, İnkilap Kurye, İstiklal Kurye, Kazım Karabekir Kurye, Merkez Kurye, Mustafa Kemal Kurye, Namık Kemal Kurye, Ömerli Kurye, Polonezköy Kurye, Reşadiye Kurye, Sarıgazi Kurye, Soyak Yenişehir Kurye, Taşdelen Kurye, Tepeüstü Kurye, Y.Çamlıca Kurye, Yukarı Dudullu Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim