begum bqm_54
 
Şişli Kurye


Özellikle iş hayatının en vazgeçilmez ayrıntılarından bir tanesi olan ve işleyişin büyük ölçüde devamlılığını sağlayan Kurye Hizmetleri; deneyim ve güçlü alt yapı gerektiren bir dal olup, herkese kolay emanet edilmeyecek kadar hassas bir konudur. İstanbul genelinde hizmet veren ve özellikle Şişli Kurye alanında yoğunluk sağlayan kuruluşumuz; arabalı, motorlu ve yaya olmak üzere üç farklı çeşitte gönderilerinizin alıcısına ulaşmasını sağlamaktadır.

Şişli Acil Kurye hizmetleri ile yedi yirmi dört aralıksız hizmet veren, gönderilerinizin kısa sürede yerine ulaşması için özel bir çalışma ağı geliştiren firmamız, Şişli Ekspres Gönderi çeşitlerini iki saat gibi kısa bir sürede İstanbul’un herhangi bir semtine ulaştırmaktadır. Motorlu Kurye ekipleri ile zarf, evrak, dergi ve gazete gibi daha hafif dokümantasyonların ulaşımını sağlarken, Arabalı kurye daha büyük ebatlı ve çok sayıdaki kolilerin teslimatı için uygun seçeneği oluşturur.

Birbirine yakın mesafelerde dağıtılacak olan; ilan, broşür, gazete ve promosyonlar için kullanılan yaya kurye ekipleri maliyet açısından son derece düşük olan ve özellikle fatura ve ekstre dağıtımında tercih edilen bir alandır. Tecrübesi ve profesyonel kuruluş yapısı ile İstanbul geneline Normal Kurye ve Ekspres Kurye hizmetleri veren firmamız, gönderilerinizin kısa sürede, güvenli bir şekilde adrese ulaşmasını sağlar. Ekspres Kurye Fiyatları ve merak ettiğiniz diğer konularda detaylı bilgi için arayın.

 
İstanbul Şişli ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Ayazağa Kurye, Bozkurt Kurye, Cumhuriyet Kurye, Çağlayan Kurye, Çifte Cevizler Kurye, Çiftecevizler Kurye, Duatepe Kurye, Elmadağ Kurye, Esentepe Kurye, Feriköy Kurye, Fulya Kurye, Gayrettepe Kurye, Gülbağ Kurye, Gülbahar Kurye, Halaskargazi Kurye, Halide Edip Adıvar Kurye, Halil Rıfat Paşa Kurye, Harbiye Kurye, Huzur Kurye, İnönü Kurye, İzzet Paşa Kurye, Kaptan Paşa Kurye, Kurtuluş Kurye, Kuştepe Kurye, Maçka Kurye, Mahmut Şevket Kurye, Maslak Kurye, Mecidiyeköy Kurye, Mecidiyeköy Marmara Sitesi Kurye, Mecidiyeköy Profilo Kurye, Merkez Kurye, Mesa Maslak Evleri Kurye, Meşrutiyet Kurye, Nişantaşı Kurye, Okmeydanı Kurye, Ondokuz Mayıs Kurye, Osmanbey Kurye, Pangaltı Kurye, Paşa Kurye, Seyrantepe Kurye, Teşvikiye Kurye, Topağacı Kurye, Yayla Kurye, Zincirlikuyu Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim