begum bqm_54
 
Şile Kurye


Çok uzun yıllar önce kurulan ve sektöre Şile Motorlu Kurye Servisi olarak adım atan firmamız, genişlettiği kapsamı ve sunduğu hizmet seçenekleri ile bugün alanının aranılan seçkin ve saygın kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. Hizmetlerini gönderinin çeşidi ve zaman sınırlamasına göre; standart, ekspres ve Gece Kuryesi etütleriyle şekillendiren, bu teslimatları ise arabalı, yaya ve motorlu ulaştırma seçenekleri ile gerçekleştiren şirketimiz, 7/24 Şile Kurye sloganı ile gece gündüz hizmet devamlılığı sağlamaktadır.


Şile Acil Kurye olarak isimlendirilen ve teslimatları 45 ile 60 dakika içerisinde gerçekleştiren hizmet seçeneğinin yanı sıra daha esnek zaman koşulları bulunan gönderileri 90 ile 180 dakika arasında standart kurye ile sağlayan firmamız, mesai saat bitiminden itibaren Şile Gece Kuryesi hizmetlerine başlar. Şile Kurye Fiyatları belirlerken, verdiği hizmetin çeşidine, paket yada dosyaların ağırlığına en önemlisi de mesafesini baz alan kuruluşumuz, ekonomik koşulları ve sunduğu ödeme seçenekleri ile müşterilerine büyük kolaylık sağlar.

 
İstanbul Şile ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Ağlayankaya Kurye, Ağva Kurye, Ahmetli Köyü Kurye, Akçakese Köyü Kurye, Balibey Kurye, İmrenli Kurye, Kumbaba Kurye, Merkez Kurye, Ulupelit Köyü Kurye, Yeşilvadi Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim