begum bqm_54
 
Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye Firmaları içerisinde deneyim ve tecrübeleri ile fark yaratan, yaygın hizmet ağı ve dinamik kadrosuyla İstanbul’un tamamında 7/24 Kurye hizmetlerini kesintisiz veren kuruluşumuz kalitesi ve gönderi teslim seçenekleri ile olduğu kadar, ekonomik fiyatları ve cazip abonelik seçenekleri ile de tercih sebebi olmaktadır. Sarıyer Acil Kurye denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olan, uzun yıllardır bu alanda sorunsuz hizmet vermenin sağladığı prestij ile tercih önceliği oluşturan şirketimiz; Sarıyer Moto Kurye hizmetleri başta olmak üzere Arabalı ve Yaya Kurye seçenekleri ile bu dev metropol içerisinde yer alan 39 ilçenin tamamında Avrupa standartlarında gönderi teslim olanağı sağlar.


İstanbul genelinde Ekspres Kurye olarak adlandırılan hizmet seçeneği ile en geç iki saat içerisinde gönderileri adrese teslim eden ekiplerimiz, kimi zaman hayati önem taşıyan belgelerin alışverişinde etkin rol oynamaktadır. Maliyet yönünden daha külfetli olması sebebi ile yalnız büyük paketler ve toplu dağıtımlar için kullandığımız Arabalı Kurye ekiplerimiz de sektörünün en seçkin ve ayrıcalıklı hizmetlerini gerçekleştirir. İşinde uzman, genç ve dinamik kişilerden oluşan kadrolarımız ile sizin ve firmanızın kalitesine yakışan sunumlar yapan kuruluşumuz İstanbul Kurye başlığı altında Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan bütün birimlere gönderi teslimat hizmetleri vermektedir.

 
İstanbul Sarıyer ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Askeri Bölge Kurye, Atlantis Konutları Kurye, Bahçeköy Kurye, Baltalimanı Kurye, Büyükdere Kurye, Büyükdere Kurye, Cumhuriyet Kurye, Çamlıtepe Kurye, Çayırbaşı Kurye, Dağevleri Kurye, Darüşşafaka Kurye, Demirciköy Kurye, Derbent Kurye, Emirgan Kurye, Fatih Sultan Mehmet Kurye, Ferahevler Kurye, Garipçe Kurye, Gazeteciler Sitesi Kurye, Hisarüstü Kurye, İstinye Kurye, İstinye Boğaziçi Evleri Kurye, Kilyos Kurye, Kilyos Kurye, Kireçburnu Kurye, Kocataş Kurye, Kocatepe Kurye, Koru Evleri Kurye, Maden Kurye, Merkez Kurye, P.T.T. Evleri Kurye, Pınar Mah. Kurye, Poligon Kurye, Reşitpaşa Kurye, Rumeli Feneri Kurye, Rumeli Hisarı Kurye, Rumeli Kavağı Kurye, Simpaş Konutları Kurye, Tarabya Kurye, Uskumruköy Kurye, Yeniköy Kurye, Yenimahalle Kurye, Yonca Evleri Kurye, Zekeriyaköy Kurye, Zekeriyaköy Konutları Kurye, Zümrütevler Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim