begum bqm_54
 
Pendik Kurye

İstanbul genelinde kurye hizmetleri veren ve güçlü yapısı ile sektörünün tanınmış isimlerinden birisi olan firmamız, Acil Pendik Kurye başta olmak üzere bu ilçede ikamet eden kişi ya da kuruluşların ihtiyaç duyduğu gönderi teslim işlerini yapmaktadır. Aynı şekilde bu dev metropolün her hangi bir semtinde oturup da Pendik Ekspres Kurye gereksinimi olanlar için bu ilçeye 7/24 kurye hizmeti götürmektedir. Değerli evrak, ya da diğer işlerle alakalı zarf ve dokümantasyonları adreslere ulaştırılması yada şirketler arası teslimat için Pendik Moto Kurye ekipleri ile hızlı ve bir o kadarda güvenli hizmet veren firmamız, daha büyük paketler için arabalı ekiplerini yönlendirmektedir.


Banka ekserleri, ilanlar, faturalar, broşür ve kataloglar için ise en ekonomik çözümü oluşturan ve güvenle dağıtım sağlayan yaya kurye elemanlarımız görev yapmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu, modern donanımlara sahip son model araba ve motosikletleri ile alanının en ayrıcalıklı hizmetlerini veren, sahip olduğu takip merkezi ile müşterilerine gönderilerini takip etme olanağı tanıyan şirketimiz, seçeceğiniz hizmetin cinsine göre iki saat ile bir gün arasında değişen sürelerde gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir. Davetiye, gazete ve dergi gibi çok sayılı dokümantasyonların adrese teslimlerini de Toplu Dağıtım Kurye seçeneği ile çözüme kavuşturmaktadır.


Hizmet içi eğitim almış, işinde deneyim sahibi ve her şeyden önemlisi iş ahlakına sahip kişilerden seçtiği elemanları hizmet veren İstanbul’un neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Acil Gönderi gereksinimlerini kusursuz karşılayan ekiplerimiz, aboneli müşterileri için Pendik Gece Kurye seçeneği ile de hizmette sınır olmadığının altını çizer. Pendik Kurye Fiyatları başta olmak üzere merak ettiğiniz her konuda çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 
İstanbul Pendik ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Ahmet Yesevi Kurye, Aydos Evleri Kurye, Bahçelievler Kurye, Batı Kurye, Çamçeşme Kurye, Çınardere Kurye, Doğu Kurye, Dolayoba Sos. Konut. Kurye, Dolayoba Taşlıbayır Konut. Kurye, Dumlupınar Kurye, Ertuğrulgazi Kurye, Esenyalı Kurye, Fatih Kurye, Fevzi Çakmak Kurye, Güllübağlar Kurye, Güzel Yalı Kurye, Harmandere Kurye, Kavakpınar Kurye, Kaynarca Kurye, Kurtdoğmuş Köyü Kurye, Kurtköy Kurye, Merkez Kurye, Orhangazi Kurye, Orta Mahalle Kurye, Ömerli Kurye, Ramazanoğlu Kurye, Sapan Bağları Kurye, Sülüntepe Kurye, Şeyhli Kurye, Şeyhli Hilal Konutları Kurye, Uydukent Kurye, Veli Baba Kurye, Yayalar Kurye, Yeni Mahalle Kurye, Yeşilbağlar Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim