begum bqm_54
 
Küçükçekmece Kurye

Hızlı ve emniyetli teslimat anlayışıyla yola çıkan ve özellikle Küçükçekmece Motorlu Kurye hizmetlerinin aranılan isimlerinden olan kuruluşumuz dağıtımını üstlendiği; her türlü dosya, evrak, zarf, ekstre, davetiye, duyuru, süreli yayın gibi ordinoları en kısa zaman da sorunsuz ve hasarsız bir şekilde alıcısına ulaştırmadaki marifeti ile Küçükçekmece Kurye Firmaları içerisinde tercih sebebi olmaktadır.  7/24 Küçükçekmece Kurye hizmetleriyle, İstanbul’un iki yakasına ve çevre illere uzanan bir servis ağı oluşturan, sunumlarını standart, ekspres, gece ve araçlı kurye seçeneklerinde sınıflandıran şirketimiz, bireysel, kurumsal ve toplu gönderi çeşitleri ile her alanda müşterilerinin sorunlarına gönderi teslimat çözümleri getirir.


Teslimatlarını genellikle motorlu ekipleri ile ulaştıran, fakat ebat ve hacim olarak büyük gönderiler için araçlı kurye seçeneğinden destek alan firmamız, fiyat belirlemelerini de bu hizmetler kapsamında ve mesafe aralığı ihtivasında yapmaktadır. Küçükçekmece Acil Kurye hizmetlerinde yine motorize ekiplerini kullanarak trafik ve dar sokak karmaşasına girmeden, zamanında ve güvenli teslimatlar sağlayan firmamız, belirlenen zaman dilimi içerisinde teslimatı yaparak sürecin sonucunu mail yolu ile bilgilerinize sunar. Yılların tecrübesi ve birikimleriyle, müşterilerinin ne istediğini bilen ve çalışmalarını da bu doğrultuda yönlendiren bir hizmet portresi oluşturan kuruluşumuz, profesyonel ve sistemli çalışan Kurye Firması olarak servislerini sürdürmeye, birebir teslimatın soluğu olmaya devam etmektedir.


İstanbul Küçükçekmece ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Askeri Bölge Kurye, Atatürk Kurye, Beşyol Kurye, Cennet Kurye, Cumhuriyet Kurye, Esenler 1. Etap Kurye, Esenler 2. Etap Kurye, Fatih Kurye, Fevzi Çakmak Kurye, Gültepe Kurye, Halkalı Altınşehir Kurye, Halkalı İstasyon Kurye, Halkalı Toplu K. Kurye, İkitelli Kurye, Kanarya Kurye, Kartaltepe Kurye, Kayabaşı Kurye, Kemalpaşa Kurye, Mehmet Akif Kurye, Merkez Kurye, Org. San. Böl. Kurye, Sefaköy Kurye, Sefaköy Kurye, Soyak Olympiakent Kurye, Söğütlü Çeşme Kurye, Şamlar Kurye, Tevfik Fikret Kurye, Yeni Mahalle Kurye, Yeşilova Kurye, Ziya Gökalp Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim