begum bqm_54
 
Kağıthane Kurye

Kâğıthane Motorlu Kurye Firması olarak hizmete başlayan, fakat kısa süre içerisinde donanımlarını geliştirip, alt yapısını güçlendirerek İstanbul’un iki yakasına ve çevre illere de hizmet götüren bir Kurye Şirketi olan kuruluşumuz, kaliteli ve profesyonel dağıtım etütleriyle sektöründe farkını ortaya koymaktadır. Bireysel ve kurumsal alandan müşterilerin ihtiyaç duyduğu davetiye, zarf, duyuru, broşür ve evrak gibi konşimento ulaştırmalarını, en kısa süre içerisinde, sahip olduğu sorumluluğun bilinciyle, güvenli ve sorunsuz olarak distribütörlüğünü sağlayan firmamız, bu servislerini iletim hızlarına göre standart, ekspres, araçlı ve gece kuryesi alternatifleri adı altında gerçekleştirmektedir.  


Kağıthane Acil Kurye seçeneği ile kısa zaman diliminde ulaşması gereken iletileri 45 ile 60 dakika arasında adreslere teslim ederken, süre sıkıntısı olmayan fakat aynı gün içinde alıcısına teslim edilmesi gereken ordinolar için de standart kurye hizmetlerini devreye sokarak en geç üç saat içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz. Ayrıca 7 /24 Kağıthane Kurye hizmetleri dahilinde, mesai saatleri dışında devreye giren gece kuryesi ekipleri ile hizmet yolculuğuna sabaha kadar devam etmektedir. Dağıtımlarını yaya, motorlu ve araçlı olarak gerçekleştiren, en hızlı ve emniyetli gönderi teslimi için alanında deneyimli ve hizmet içi eğitimi almış çalışan kadrosu oluşturan şirketimiz, başarılı olduğu kadar ekonomik çözümlere imzasını atar. 

 
İstanbul Kağıthane ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Başak Konutları Kurye, Cendere Kurye, Çağlayan Kurye, Çeliktepe Kurye, Emniyet Evleri Kurye, Gültepe Kurye, Gürsel Kurye, Harmantepe Kurye, Hürriyet Kurye, Merkez Kurye, Ortabayır Kurye, Sadabat Evleri Kurye, Sanayi Kurye, Seyrantepe Kurye, Şirintepe Kurye, Talatpaşa Kurye, Telsizler Kurye, Yahya Kemal Kurye, Yeşilce Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim