begum bqm_54
 
Güngören Kurye

Güngören 7/24 Kurye seçeneklerine kesintisiz ve hızlı dağıtım anlayışıyla yön veren, etütlerini bu ilkeler doğrultusunda şekillendiren şirketimiz, bugün Güngören Kurye Firmaları arasında kendine lider ve saygın bir konum edinerek sektörünün ‘en’ leri arasına girmeyi başarmıştır. Bireysel yada kurumsal müşterinin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu kurye hizmetlerini zengin donanım ve kaliteli ekipmanlarla profesyonelce karşılayan firmamız, bu hizmetlerini başta Güngören Motorlu Kurye olmak üzere, yaya ve araçlı ekiplerle desteklemekte; standart, ekspres ve gece kuryesi seçenekleri ile istenen adrese teslimleri sağlanmaktadır. 


Mesai saati dışında kalan gönderileri alıcısına ulaştırabilmek içinde Güngören Gece Kuryesi sunan, genellikle bütün çalışmalarını imzalı ve adrese teslim olarak akdeden fakat toplu ve adressiz dağıtımları da gerçekleştirebilen firmamız, her türlü talepleri karşılamakta, kişiye ve sektöre özel çözümler sunmaktadır. Güngören Kurye Fiyatları belirlenirken mesafe ve gönderim hızını göz önünde bulunduran ve sektörünün neredeyse en makul fiyatlı hizmetlerini sunan kuruluşumuz; profesyonel alt yapısı, deneyimli ve eğitimli çalışanları, ünlü markaların son modellerinden oluşan motor ve arabaları ile İstanbul’un her yerine gönderi dağıtımı yapmaktadır.

 
İstanbul Güngören ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
A. Nafiz Gürman Kurye, Akıncılar Kurye, Camlıkahve Kurye, Çifte Havuzlar Kurye, Genç Osman Kurye, Güneştepe Kurye, Güven Mah. Kurye, Haznedar Kurye, İnönü Cad. Kurye, Mareşal Çakmak Kurye, Mehmet Nezihi Özmen Kurye, Merkez Kurye, Merter Kurye, Sanayi Kurye, Tozkoparan Kurye, Üçyüzlü Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim