begum bqm_54
 
Gaziosmanpaşa Kurye

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve geliştirdiği donanımları ile bu gün Gaziosmanpaşa Kurye Firmaları arasında lider kuruluşlardan bir tanesi olmayı başaran, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile alanının profesyonel ve en kaliteli dağıtımlarına imzasını atan şirketimiz, kusursuz hizmetleri ile olduğu kadar ekonomik ve hızlı ulaştırma seçenekleri ile de göz doldurmaktadır. Kurumsal yada bireysel her türlü gönderi seçeneğini zamanla yarışarak, standart, ekspres, gece ve araçlı kurye hizmetleri ile gerçekleştiren firmamız, Gaziosmanpaşa Ekspres Kurye seçeneği ile 45 dakikada adrese teslim sağlarken, normal gönderileri de mesafeye göre 120 ile180 dakika arasında adrese ulaştırmaktadır. Elbette ki bu süreler mesafeye göre daha kısa olabilmekte ancak asla daha uzun olmamaktadır.


Dağıtımları genel olarak Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye kipleri ile sağlayarak şehrin trafik karmaşasına girmeden hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştiren kuruluşumuz, hizmetlerinde oldukça titiz davranarak sıfır sorun, sıfır hata ilkesi ile yola çıkmaktadır. Gaziosmanpaşa Acil Kurye çağrılarına 7/24 aralıksız cevap veren, Gece Kuryesi ekipleri ile gönderi teslimatlarına sabaha kadar da devam eden kuruluşumuz, işinde uzman, gerekli eğitim içi hizmetleri almış, güvenilir ve dinamik çalışanları ve son sistem teknolojilerle üretilmiş araba ve motorları ile İstanbul’un her ilçesine aynı standart ve kalitede, Gaziosmanpaşa Kurye Hizmetleri götürmektedir. Hizmet standartları ile olduğu kadar Ekspres Kurye Fiyatları ve Motorlu Kurye Fiyatları ile de son derece cazip koşullar sunan şirketimiz kaliteyi ucuza sunar. 

 
İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Arnavutköy Kurye, Bağlarbaşı Kurye, Beşyüzevler Kurye, Cebeci Kurye, Cumhuriyet Kurye, Çukurçeşme Kurye, Ellinci Yıl Kurye, Esentepe Kurye, Fevzi Çakmak Kurye, Gazi Mah. Kurye, Habibler Kurye, Hürriyet Kurye, İsmet Paşa Kurye, Karayolları Kurye, Karlıtepe Kurye, Kazım Karabekir Kurye, Küçükköy Kurye, Merkez Kurye, Pazariçi Kurye, Sarıgöl Kurye, Sultançiftliği Kurye, Sultançiftliği Kurye, Şemsipaşa Kurye, Uğur Mumcu Kurye, Yenidoğan Kurye, Yıldız Tabya Kurye, Zübeyde Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim