begum bqm_54
 
Esenler Kurye

Bütün yetki ve kanunlara sahip ulaştırma belgeleriyle güvenilir ve kaliteli bir firma profiline sahip olan şirketimiz, teknolojik donanımlar ve uzman ekipmanlar ile de Esenler Kurye Firmaları içinde profesyonel dağıtım ve ulaştırma çözümlerine imzasını atmaktadır. Servislerini genellikle motorlu Kurye ekipleri ile yapan fakat gönderinin hacim ve çeşidine göre yaya ve araçlı hizmetlerini de hizmete sunan şirketimiz dağıtımlarını; ekspres, standart ve gece kuryesi seçenekleri ile gerçekleştirmektedir. Zamanında ve güvenli dağıtımlar yapabilmek için bütün tedbirleri alan ve gerekli alt yapıyı hazırlayan firmamız, ulaştırılması istenen belge, zarf, evrak, davetiye gibi konşimentoları operasyon merkezinde kayıt altına alıp, etiketlemesini ve dilenirse ambalajlamasını yaptıktan sonra alıcısına teslim etmektedir.


Teslimat ilgili bilgileri müşterilerinin mail ve telefon adreslerine göndererek, güvenilir bir servis ağı oluşturan kuruluşumuz, sahip olduğu kurye takip hizmetleri ile de gönderilerin hangi saatte nerede olduğunu takip edebilme imkanı sunmaktadır. Esenler Gece Kurye hizmetleri başta olmak üzere, Motorlu ve Arabalı Kurye ekipleri ile kesintisiz 7/24 Esenler Kurye imkanı sağlayan kuruluşumuz, Esenler Hızlı Kurye seçeneği ile dakikalar içerisinde gönderi teslimatı yaptığı gibi, süre sıkıntısı olmayan yada daha esnek zamanlama dilimlerine sahip olan gönderilerin dağıtım ve teslimatını da arabalı kurye ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Broşür, ilan, davetiye, ekstre gibi sayıca fazla olan ve yakın alanlarda dağıtılacak olan gönderilerin adres teslimlerini ise Yaya Kuryelerle yapan şirketimiz, her sorun için bir çözüm üretmektedir.


İstanbul Esenler ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Askeri Bölge Kurye, Başakşehir Kurye, Başakşehir 1. Etap Kurye, Başakşehir 2. Etap Kurye, Başakşehir 4. Etap Kurye, Birlik Mah. Kurye, Davutpaşa Kurye, Fatih Mah. Kurye, Fevzi Çakmak Kurye, Habibler Kurye, Havaalanı Kurye, Karabayır Mah. Kurye, Kazım Karabekir Kurye, Kemer Kurye, Menderes Kurye, Merkez Kurye, Mimar Sinan Kurye, Namık Kemal Kurye, Nine Hatun Kurye, Oruç Reis Kurye, Turgut Reis Kurye, Yavuz Selim Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim