begum bqm_54
 
Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye Firmaları arasında, sağladığı kişiye özel ve ayrıcalıklı ulaştırma çözümleri ve maksimuma çıkarttığı kaza ve hasar tedbirleriyle müşterilerine profesyonel ve deneyimli konşimento dağıtım hizmetlerinin kapılarını aralayan şirketimiz, bütün donanım ve ekipman alt yapısını birinci sınıf kalitede hazırlayarak; hızlı, sorunsuz, zamanında ve iş kayıplarının önüne geçecek teslimatlara imzasını atmaktadır. Çalışmalarını yaya, motorlu ve araçlı olarak yürüten, hizmetlerini standart, ekspres, araçlı ve gece kuryeleri olarak şekillendiren firmamız, bütün bu üst düzey çabaları hızlı ve güvenli ulaştırmalar sağlamak, müşteri memnuniyeti kazanmak için sarf etmektedir. Zarf, davetiye, bülten, duyuru, toplu ve acil gönderi başta olmak üzere, daha pek çok ordinoları göndericisinden alıcısına ulaştırmak için yola çıkan kuruluşumuz, bütün belgeleri operasyon merkezinde kayıt altına alarak, evrakların emniyetli bir şekilde reseptörüne ulaştığını ya da iade edildiğini takip ederek çalışmalarını yönlendirmektedir. 


Bayrampaşa Ekspres Kurye seçeneği ile Yoğun bir trafikle mücadele eden ve gidilecek hiçbir yere zamanında ulaşılamayan İstanbul sınırları içerisinde bile farkını ortaya koyarak yarım saat 45 dakika gibi bir süre içerisinde adrese teslim sağlayan, bunu da Bayrampaşa Motorlu Kurye ekipleri ile sağlayan kuruluşumuz, bireysel ve şirket bazında aboneli yada abonesiz çalışmalarla 7/24 kesintisiz yapmaktadır. İşine ve müşterisine duyduğu saygı çerçevesinde kaliteli ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmek için performansının üzerinde emek sarf eden, eğitimli ekipmanları, zengin donanımları ve yılların deneyimleri ile dolu çalışmalarıyla alanının en prestijli ve başarılı firma profilini sergileyen kuruluşumuz, Bayrampaşa Kurye Fiyatları ile de ayrıca en ekonomik ve kolay kurye hizmetlerine imzasını atmaktadır.

 
İstanbul Bayrampaşa ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Altıntepsi Kurye, Beşyüzevler Kurye, Cevatpaşa Kurye, Esenler Kurye, İsmetpaşa Kurye, Kartaltepe Kurye, Kocatepe Kurye, Merkez Kurye, Murat Paşa Kurye, Orta Mahalle Kurye, Sağmalcılar Kurye, Terazidere Kurye, Vatan Kurye, Yenidoğan Kurye, Yıldırım Mah. Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim