begum bqm_54
 
Bakırköy Kurye


Bakırköy Kurye Firmaları içerisinde yer alan ve yıllardır verdiği kusursuz hizmetler ile kendisini kanıtlayan şirketimiz hızlı ve kapsamlı dağıtım servisleriyle Başta Bakırköy Ekspres Kurye olmak üzere onlarca çeşit hizmet seçeneğini İstanbul’un her köşesine taşımaktadır. Yoğun iş temposu içinde gönderilmesi gereken dosya, fatura gibi konşimentolara ayıracak vakti ve zamanı olmayan müşterileri için her türlü hassas, önemli, değerli evrak ve belgeleri 7/ 24 Bakırköy Kurye seçeneği ile alıcısına saat kaç olursa olsun kesintisiz ulaştıran firmamız, gizliliğe ve işine saygı prensibi ile her çeşit emanetinizi büyük bir titizlik ve ihtimamla adrese teslimini sağlar. 


Hizmetlerinde yer verdiği davetiye, kredi kartı, bülten, fatura, bilet, imzalı ya da imzasız belge dağıtımları ile ister belirli bir alana gönderileri yaymak, dilenirse yetkili bir kişiye ya da konşimentoyu alabilecek yakınlarına ordinoları ulaştırmak veya da sadece alıcının alması gereken iletileri de imza karşılığı kişinin kendisine ulaştırma etütleri sağlamaktadır. Pakt ve emtiaları gidilecek olan mesafe aralığına yada süre tespitine göre yaya, motorlu ve araçlı olarak gerçekleştiren, bunun yanı sıra, beklentiler doğrultusunda ekspres ya da normal kurye hizmetleriyle gönderilme hızını belirleyen firmamız, müşterilerinin elinden aldığı iletiyi, alıcıya zamanında ve güvenle ulaştırmak için çalışmaktadır.


90 ile 180 dakika arasında Bakırköy Standart Kurye, 45 ile 90 dakika arası Bakırköy Ekspres Kurye seçenekleri ile aciliyet derecesine göre hizmet sunan firmamız, eğitimli ve deneyimli personel kadrosu, modern araç ve alan donanımı ile İstanbul’un her semtine bireysel ve kurumsal kurye taleplerini karşılamaktadır. Hızlı ve emniyetli ulaştırma prensiplerini, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışıyla pekiştirerek, müşterilerine ayrıcalıklı ve profesyonel kurye hizmetleri sunmaktadır.

 
İstanbul Bakırköy ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Adakale Kurye, Ataköy Kurye, Ataköy 1. Kısım Kurye, Ataköy 11. Kısım Kurye, Ataköy 2. Kısım Kurye, Ataköy 3. Kısım Kurye, Ataköy 4. Kısım Kurye, Ataköy 5. Kısım Kurye, Ataköy 7.8. Kısım Kurye, Ataköy 9.10. Kısım Kurye, Bahriye Üçok Kurye, Basınköy Kurye, Beşyol Kurye, Cevizlik Kurye, Çamlık Kurye, Çiroz Kurye, Ebuzziya Cad. Kurye, Florya Kurye, Güngören Cad. Kurye, Hatboyu Kurye, İlhan Biber Kurye, İncirli Kurye, İstanbul Cad. Kurye, Kartaltepe Kurye, Merkez Kurye, Osmaniye Kurye, Özgürlük Meydanı Kurye, Rönepark Kurye, Sakızağacı Kurye, Sokullu Kurye, Söğütözü Kurye, Şekerevler Kurye, Şenlikköy Kurye, Şevketiye Kurye, Tandoğan Kurye, Turan Güneş Bulvarı Kurye, Yenimahalle Kurye, Yeşilköy Kurye, Yeşilyurt Kurye, Zeytinlik Kurye, Zuhuratbaba Kurye, Zümrütyuva Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim