begum bqm_54
 
Bahçelievler Kurye

Firma yada kişilerin belge, paket, dokümantasyon ve evraklarını en kısa zaman dilimi içerisinde İstanbul’un her iki yakasında da 7/24 Bahçelievler Kurye hizmetleri ile aralıksız ulaşım ve teslimatını sağlayan şirketimiz, profesyonel ve deneyimli hizmet yapısıyla, alanının  kaliteli ve uzman çalışanları, modern alt yapısı ile sektörünün en kapsamlı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Hizmetlerini araçlı, standart, ekspres kurye olarak çeşitlendirerek, ihtiyaç ve beklentilere uygun çözümler geliştiren firmamız, araçlı ulaştırma servisi ile ebatlı eşyaların, Bahçelievler Ekspres Kurye ile 45 ile 90 dakika içerisinde teslim edilmesi gereken acil gönderilerin, Standart kurye etütleriyle de 90 ile 180 dakika da kişiye ulaşması gereken konşimentoların teslimatlarını sağlamaktadır. 


Yoğun iş temposunda vakit kaybetmemek ve zamanı tasarruflu kullanma adına müşterileri için imzalı ya da raporlu gönderileri de hizmet kapsamına alarak çok yönlü çalışmalar geliştiren kuruluşumuz, bu tür ordinoları sadece kayıtlı kişiye teslim etmekte, dağıtım ile ilgili bilgileri de müşterilerine mail ve telefon aracılığı ile bildirmektedir. Deneyimli ve eğitimli personel kadrosu ile her zaman en hızlı ve güvenli dağıtım çalışmalarına imza atan kuruluşumuz, müşteri memnuniyeti ve güveninin kazanmak odaklı yaklaşımlarıyla da, firma profilini yeniliklere açık tutmakta, teknolojinin sunduğu nimetlerden faydalanmaktadır. 


Bahçelievler Acil Kurye ve Bahçelievler Motorlu Kurye hizmetleri başta olmak üzere alanı ile ilgili her türlü seçeneği müşterilerine koşulsuz memnuniyet ilkesi ile sunan, tecrübeli ve reformcu hizmet yapısı, sektörün en kaliteli  ve en ekonomik kurye seçeneklerini sunan kuruluşumuz, Bahçelievler Kurye Firmaları içerisinde açık ara fark yaratır ve  hem bireysel hem de kurumsal müşterilerde tercih önceliği yaratır.

 
İstanbul Bahçelievler ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Basın Sitesi Kurye, Çalışlar Kurye, Çobançeşme Kurye, Deli Hüseyin Paşa Kurye, Fevzi Çakmak Kurye, Haznedar Kurye, Hürriyet Kurye, İstanbul Evleri Kurye, Kocasinan. Cum. Kurye, Koza Evleri Kurye, Merkez Kurye, Siyavuşpaşa Kurye, Soğanlı Kurye, Şirinevler Kurye, Talatpaşa Kurye, Ünverdi Kurye, Yayla Kurye, Yenibosna Kurye, Zafer Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim