begum bqm_54
 
Bağcılar Kurye

Hızlı ve güvenli ulaştırma da ilk adres olan kuruluşumuz, Bağcılar Kurye Firmaları içerisinde kalitesi ve tertemiz ismi ile en çok talep edilen isimler arasında yer almaktadır. Her türlü davetiye, bülten, fatura, kredi kartı, doküman, ordino ve konşimentoları, istenilen zaman dilimlerinde başta 7/24 Bağcılar Acil Kurye seçeneği başta olmak üzere alıcısına emniyetli bir şekilde ulaştırmak için çalışmakta, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kişi ve kurumlara özel kurye çözümleri sunmaktadır. Hizmetlerini expres, standart ve araçlı kurye olarak üç kısımda oluşturan, Bağcılar Ekspres Kurye seçeneğini 45 ile 90, Standart Kurye servislerini de 90 ile 180 dakika arasında sağlayan kuruluşumuz, ertesi gün olarak adlandırılan gönderileri de arabalı ekiplerimiz ile gerçekleştirmektedir.


Araçlı servislerini müşterilerinden aldığı hacimli, ebatlı, hassas eşyaların ya da belgelerin ulaştırılmasında kullanırken, müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunabilmek için güçlü donanımı, modern alt yapısını ve işinde uzman çalışanlarını seferber etmektedir. 

İstanbul genelinde oluşturduğu hizmet ağıyla ve Bağcılar Kurye Fiyatları ile en ayrıcalıklı ve  en ekonomik çözüm yollarını müşterilerine sunan firmamız, iletinin ulaşacağı mesafeye göre bu prospektüsleri belirlemekte, standart kurye hizmetini normal tarifeden, ekspres ve acil olarak adlandırılan seçenekleri de normal ücretin iki katı olarak belirlemekte tamamen müşterilerinin seçim ve tercihlerine bırakmaktadır. Bağcılar Motorlu Kurye başta olmak üzere her türlü talep için bizi arayın, kaliteyi ve farkı fark edin.

 
İstanbul Bağcılar ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Bağlar Kurye, Barbaros Kurye, Çınar Kurye, Demirkapı Kurye, Fatih Mah. Kurye, Güneşli Bağlar Kurye, Güneşli Eston Kirazlıe. Kurye, Güneşli Evren Kurye, Güneşli Hürriyet Kurye, Haznedar Kurye, İnönü Kurye, Kirazlı Demirkapı Kurye, Kirazlı Fevzi Ç. Kurye, Kirazlı Yeni Mah. Kurye, Mahmutbey 100.Yıl Kurye, Mahmutbey Göztepe Kurye, Mahmutbey Kemalpaşa Kurye, Mahmutbey Pirireis Kurye, Merkez Kurye, Sancaktepe Kurye, Yavuz Selim Kurye, Yeni Bağcılar Fevzi Ç. Kurye, Yeni Bağcılar K.K. Kurye, Yenigün Kurye, Yıldıztepe Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim