begum bqm_54
 
Avcılar Kurye

7/ 24 Avcılar Kurye hizmetleri ve kesintisiz sürdürdüğü etütleriyle müşterilerini verimli ve sistemli çalışmalarla tanıştıran şirketimiz, donanımları, kalitesi ve güvenilirliği ile alanının en profesyonel ve başarılı firmaları arasında yer almaktadır. Çalışmalarını İstanbul’un iki yakası ile sınırlı tutmayarak, çevre illere de gönderilebilecek her türlü ordino ve konşimentoları; yaya, motorlu ve araçlı olarak alıcısına hızla ulaştıran firmamız, ilke edindiği hızlı ve zamanında ulaştırma hizmetleriyle beğeni kazanmakta, referans listesine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Göndericisi ve alıcısı bakımından aciliyeti olan fatura, belge, doküman, bülten ve davetiye gibi iletileri Avcılar Ekspres Kurye hizmetleriyle 45 ile 90 dakika içerisinde, olması gereken yere ulaştıran şirketimiz bu hizmet seçeneğinin fiyat tutarını da standart kurye fiyatının iki katı olarak belirlemektedir.


60 ile 120 dakika arası olan standart ulaştırma hizmetlerini de Avcılar Kurye Firmaları arasında ki en ekonomik fiyatlara ve yüksek standartlı çözümlere kavuşturan kuruluşumuz, fiyat ve hizmet farkı gözetmeksizin bütün gönderileri merkezinde kayıt altına alarak, güvenli ve zamanında yerine ulaşmasını sağlamakta ve bunun içinde teknolojinin nimetlerinden büyük ölçü de faydalanmaktadır. Oluşturduğu hizmet takip merkezi ile müşterilerine gönderileriyle ilgili süreci takip fırsatı sağladığı gibi ayrıca bütün bilgileri mail adreslerine detaylı olarak iletmektedir. 


Deneyimli ve kaliteli alt yapısı ile sektörün lider ve kurumsal firmaları arasında yer alan, gerçekleştirdiği başarılı, titiz, hızlı ve emniyetli kurye hizmetleriyle Avcılar Kurye Firmaları arasında ön sıralarda yer alan kuruluşumuz bu güne kadar verdiği hizmetlerle kalitesini kanıtlamış, alanının en iyisi ve rakipsiz olduğunu ispatlamıştır. 

 
İstanbul Avcılar ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Ambarlı Kurye, Cihangir Kurye, Denizköşkler Kurye, Firuzköy Kurye, Gümüşpala Kurye, M.Kemal Paşa Kurye, Merkez Kurye, Tahtakale Kurye, Üniversite Kurye, Yeşilkent Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim