begum bqm_54
 
Adalar Kurye

İstanbul Kurye Firmaları içerisinde yaygın hizmet ağı ve Avrupa standartlarında geliştirdiği hizmet kalitesi ile farklı bir yerde duran, Adalar gibi kara ulaşımı ile bağlantısı kesilmiş ilçelerde dahi etkin ve başarılı yöntemleri kullanarak kurye çözümlerine imzasını atan şirketimiz başta Adalar Ekspres Kurye olmak üzere onlarca hizmet seçeneği ile gönderilerin teslimatını zamanında ve sorunsuz olarak  gerçekleştirmektedir. 

Sektörüne adım attığı günden bu yana büyük bir gelişim ve değişim göstererek hizmetlerini kapsamını arttıran ve belli bir sisteme oturtan firmamız, sektöründeki gelişmelerin yakın takipçisi olmuş, sunduğu kaliteli kurye çözümleri alanında tercih önceliği oluşturmuştur. Adalar Acil Kurye çağrısı başta olmak üzere, diğer bütün gönderi teslim talepleriniz için 7/24 Adalar Kurye seçenekleri ile yanınızda olan firmamız kalitesini; her geçen gün daha da büyüyen portföyü ve seçkin isimlerden oluşan referanslarının sayısı ile kanıtlamaktadır. 

İstanbul Adalar ilçesinde kurye hizmet verdiğimiz bazı semtler ve mahalleler
Burgaz Kurye, Büyükada Kurye, Cami Kurye, Dağ Kurye, Heybeliada Kurye, Karanfil Kurye, Kınalıada Kurye, Kıyı Kurye, Maden Kurye, Merkez Kurye, Mesrutiyet Kurye, Nizam Kurye, Sedef Adası Kurye, Yalı Kurye, 
kurye
P1 Yetki Belgemiz
Anket Sonuçlar
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Hoş
Güzel
İdare eder
Beğenmedim